Novinky každý den

Na e-shopu stále pracujeme a každý den na něj něco nového přidáme. Sledujte též nášeho rádce (blog), kde se dozvíte různé vychytávky.

Servis šitý na míru

Máme pro Vás servis šitý namíru ke každému produktu.

Věrnostní VIP program

Vážíme si našich zákazníků. Každý zákazník registrovaný na e-shopu má automaticky 5% slevu. Další slevy a věrnostní systém aktuálně připravujeme. Registrované klienty budeme informovat prostřednictvím e-mailu.

Likvidace pozůstalostí

Máte pozůstalosti na půdě, v garáži apod.? Obraťte se na nás, přijedeme, sepíšeme, naceníme a zlikvidujeme.

Půjčka zástavou

Půjčka oproti zástavě jsou peníze, které si hned odnesete. Do zástavy k nám můžete vložit šperky, mobilní telefony a tablety, notebooky, fotoaparáty a hodinky, herní konzole, ale i módní doplňky luxusních značek, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

Zástava, výkup a prodej luxusních vozů a veteránů.

Ve spolupráci s luxusním autosalonem Vám můžeme nabídnout další službu kterou je nejen zástava luxusních vozů a veteránů, ale také Vám zdarma zprostředkujeme tyto služby : Prodej Auta, Auto na míru, Výkup Auta, Financování vozidel vč.pojištění ( úvěr, leasing, operativní lesing), Krátkodobý i dlohodobý pronájem vozu.  Nabídku vozů najdete  ZDE...

E-shop a prodejna

Prodáváme množství zboží ze zástavy za výhodné ceny. Na prodejně, i našem e-shopu nabízíme šperky, elektroniku a další výrobky. Nové, zánovní i používané.

Opravy a servis

Opravy a renovace šperků, zmenšení a zvětšení prstýnků, úprava délky řetízků a náramků, renovace kovových pouzder a pásků náramkových hodinek. To vše i poštou, stačí nám to jen poslat a my se o vše už postaráme a to vč. bezpečného návratu Vašich pokladů.