U nás trvá měsíc 35 dní
Ke každé nové smlouvě zdarma 5 dní času navíc na zpětný výkup vašeho zboží v zástavě. Jednáme fér a našim klientům důvěřujeme.Rychlá hotovost
Peníze ihned na ruku díky naší půjčce formou zástavy.
Navíc s výhodným úrokem od 0,25% do 4% týdně
ze zapůjčené částky.
Výhodné prodloužení zástavy
Potřebujete zboží v zástavě nechat delší dobu?
Není nic jednoduššího. Smlouvu vám prodloužíme se sníženým úrokem a vy tak ušetříte.Bereme (téměř) všechno
Do zástavy k nám můžete vložit: zlato, stříbro, mobilní telefony, tablety, notebooky a počítače, fotoaparáty, hodinky, luxusní tašky a kabelky, herní konzole, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

Smlouva o zápůjčce je vždy uzavřena na 35 dní, tedy 5 týdnů. Úrok se liší dle zapůjčené částky od 0,25 % do 4 % maximálně a to  za každý započatý týden. Pro příklad: v případě, že si náš klient zapůjčí 1000,- Kč, za každý týden je mu účtován úrok 40,- Kč, po pěti týdnech to je celkem 200 Kč. Při ukončení smlouvy  tedy zaplatí jistinu 1000,- Kč a 200,- Kč úrok, celkem 1.200,- Kč. S uzavřením smlouvy o zápůjčce nejsou spojeny další poplatky, pouze předem dohodnutý úrok. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

V jakékoliv. Zlato a stříbro vykupujeme a zastavujeme v jakémkoliv množství a stavu, i formě. Zubní, investiční, poškozené, i nové. S puncovou značkou i bez ní, v jakékoliv ryzosti, za těch nejlepších podmínek.

Mobilní telefony, tablety, notebooky, herní konzole, nebo fotoaparáty. Musí být plně funkční, nepoškozené a s kompletním příslušenstvím. Originální balení je vždy výhodou. Do zástavy nemůžeme přijmout elektroniku registrovanou na jakékoliv uživatelské účty, nebo blokovanou heslem. Vždy pouze v původním továrním nastavení. Rozhodující je často i stáří výrobku.

Ano. Hodinky vykupujeme, i zastavujeme. Je ale nutné, aby byly plně funkční a nepoškozené. K hodinkám luxusních značek nám přineste i veškeré doklady, včetně dokladu o nabytí věci (nejčastěji účtenka z obchodu).

Vykupujeme kabelky a tašky značek Louis Vuitton, Burberry, Prada, Gucci, Hermes, Chanel, Dior a podobně. Nepoškozené a originální. Vždy s dokladem o koupi.

Ano. Vykupujeme a zastavujeme automobily všech typů, včetné nákladních aut a stavební techniky. Stejně jako u ostatního zboží, musí být automobil kompletní, nepoškozený a plně funkční. Důležitým parametrem je stáří a opotřebení vozu. Podmínkou je dočasný převod vlastnického práva.

Ano. Vykupujeme a zastavujeme nemovitosti a pozemky různých typů. Jednotlivé případy posuzujeme individuálně, proto nás neváhejte navštívit osobně na prodejně.