U nás trvá měsíc 35 dní
Ke každé nové smlouvě  zdarma 5 dní času navíc na zpětný výkup vašeho zboží v zástavě. Jednáme fér a našim klientům důvěřujeme.Rychlá hotovost
Peníze ihned na ruku díky naší půjče formou zástavy.
Navíc s výhodným úrokem od 0,25% do 4% týdně
ze zapůjčené částky.
Výhodné prodloužení zástavy
Potřebujete zboží v zástavě nechat delší dobu?
Není nic jednoduššího. Smlouvu vám prodloužíme se sníženým úrokem
a vy tak ušetříte.


Bereme (téměř) všechno
Do zástavy k nám můžete vložit: zlato, stříbro, mobilní telefony, tablety, notebooky a počítače, fotoaparáty, hodinky, luxusní tašky a kabelky, herní konzole, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

V jakékoliv. Zlato a stříbro vykupujeme a zastavujeme v jakémkoliv množství a stavu, i formě. Zubní, investiční, poškozené, i nové. S puncovou značkou i bez ní, v jakékoliv ryzosti, za těch nejlepších podmínek.

Mobilní telefony, tablety, notebooky, herní konzole, nebo fotoaparáty. Musí být plně funkční, nepoškozené a s kompletním příslušenstvím. Originální balení je vždy výhodou. Do zástavy nemůžeme přijmout elektroniku registrovanou na jakékoliv uživatelské účty, nebo blokovanou heslem. Vždy pouze v původním továrním nastavení. Rozhodující je často i stáří výrobku.

Ano. Hodinky vykupujeme, i zastavujeme. Je ale nutné, aby byly plně funkční a nepoškozené. K hodinkám luxusních značek nám přineste i veškeré doklady, včetně dokladu o nabytí věci (nejčastěji účtenka z obchodu).

Vykupujeme kabelky a tašky značek Louis Vuitton, Burberry, Prada, Gucci, Hermes, Chanel, Dior a podobně. Nepoškozené a originální. Vždy s dokladem o koupi.

Ano. Vykupujeme a zastavujeme automobily všech typů, včetné nákladních aut a stavební techniky. Stejně jako u ostatního zboží, musí být automobil kompletní, nepoškozený a plně funkční. Důležitým parametrem je stáří a opotřebení vozu. Podmínkou je dočasný převod vlastnického práva.

Ano. Vykupujeme a zastavujeme nemovitosti a pozemky různých typů. Jednotlivé případy posuzujeme individuálně, proto nás neváhejte navštívit osobně na prodejně.

Půjčka zástavou

Půjčka oproti zástavě jsou peníze, které si hned odnesete. Do zástavy k nám můžete vložit šperky, mobilní telefony a tablety, notebooky, fotoaparáty a hodinky, herní konzole, ale i módní doplňky luxusních značek, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

Zástava, výkup a prodej luxusních vozů a veteránů.

Ve spolupráci s luxusním autosalonem Vám můžeme nabídnout další službu kterou je nejen zástava luxusních vozů a veteránů, ale také Vám zdarma zprostředkujeme tyto služby : Prodej Auta, Auto na míru, Výkup Auta, Financování vozidel vč.pojištění ( úvěr, leasing, operativní lesing), Krátkodobý i dlohodobý pronájem vozu.  Nabídku vozů najdete  ZDE...

E-shop a prodejna

Prodáváme množství zboží ze zástavy za výhodné ceny. Na prodejně, i našem e-shopu nabízíme šperky, elektroniku a další výrobky. Nové, zánovní i používané.

Opravy a servis

Opravy a renovace šperků, zmenšení a zvětšení prstýnků, úprava délky řetízků a náramků, renovace kovových pouzder a pásků náramkových hodinek. To vše i poštou, stačí nám to jen poslat a my se o vše už postaráme a to vč. bezpečného návratu Vašich pokladů.