Typ Klasické
Určení Pánské
Značka Certina
Model DS Action
Ref. číslo C013.417.11.057.00
Pochod Quartz
Stav Zánovní

Pánské hodinky, Sportovní hodinky. Zobrazení času analogové, materiál řemínku ocel. Vodotěsnost 200m. Materiál skla safírové.

Hodinky Certina DS Action C013.417.11.057.00 si majitele získávají především krásným sportovním vzhledem a precizním zpracováním. Hodinky Certina C013.417.11.057.00 patřící do modelové řady DS Action Chrono disponují ukazatelem data, stopkami a tachymetrem.

Půjčka zástavou

Půjčka oproti zástavě jsou peníze, které si hned odnesete. Do zástavy k nám můžete vložit šperky, mobilní telefony a tablety, notebooky, fotoaparáty a hodinky, herní konzole, ale i módní doplňky luxusních značek, automobily, veterány, nebo nemovitosti.

Zástava, výkup a prodej luxusních vozů a veteránů.

Ve spolupráci s luxusním autosalonem Vám můžeme nabídnout další službu kterou je nejen zástava luxusních vozů a veteránů, ale také Vám zdarma zprostředkujeme tyto služby : Prodej Auta, Auto na míru, Výkup Auta, Financování vozidel vč.pojištění ( úvěr, leasing, operativní lesing), Krátkodobý i dlohodobý pronájem vozu.  Nabídku vozů najdete zde ...

E-shop a prodejna

Prodáváme množství zboží ze zástavy za výhodné ceny. Na prodejně, i našem e-shopu nabízíme šperky, elektroniku a další výrobky. Nové, zánovní i používané.

Opravy a servis

Opravy a renovace šperků, zmenšení a zvětšení prstýnků, úprava délky řetízků a náramků, renovace kovových pouzder a pásků náramkových hodinek. To vše i poštou, stačí nám to jen poslat a my se o vše už postaráme a to vč. bezpečného návratu Vašich pokladů.